• نرم افزار های پزشکی تحت وب

نرم افزار مطب تحت وب نیدسافت

نرم افزار مطب تحت وب یک سیستم آنلاین جامع برای مدیریت و حسابداری امور مربوط به مطب پزشکان می باشد. این نرم افزار عملیات پرونده سازی برای بیماران را به صورت تحت وب انجام داده و برای پزشکان امکان مدیریت مطب از هر نقطه از جهان را فراهم می کند.

نرم افزار مطب نیدسافت قابل استفاده در هر گونه مطب پزشکی اعم از مطب عمومی، متخصص، چشم پزشکی، مشاوره، ارتوپدی، زیبایی، زنان و زایمان، طب سنتی، اعصاب و روان، ترک اعتیاد و . . .

برای داشتن کارایی بالای تیم مطب میتوانیم پیشنهاد بی نظیری را به شما بدهیم، اينکه از سيستم نرم افزاری تحت وب مطب،که طراحی شده تا کمک کند به شما و تیم شما تا کارایی بیشتری داشته باشید و زمان کمتری را به فعالیتهایی مانند نوشتن پرونده،جا زدن آن،گشتن به دنبال پرونده بیمار قدیمی و… که جزء فعالیتهای مخرب در طول روز کاری در یک کلینیک یا مطب پر حجم از بیمار میباشد را از این طريق بر طرف کنید.
فکر کنید چه حجم از هزینه را با نصب نرم افزار آنلاین مطب کاهش میدهید هم از نظر زمان هم از نظر کیفیت کار پرسنل.
هر پرونده فقط با زدن کلید ماوس در دسترس شماست تا اینکه بخواهید از داخل دفتر اسامی بیمار، پرونده بیمار را پیدا کنید چون خودتان بهتر ميدانيد تمام بيماران کارت مراجعه بعدی خود را همراهشان نمی آورند،پس زمانی که صرف پیدا کردن شماره پرونده بیمار میشود را میتوانید با برنامه تحت وب مطب نیدسافت به حداقل برسانید.

سیستم تحت وب مطب نیدسافت و صرفه جویی در هزینه:

میخواهیم از لحاظ اقتصادی قسمتی از پذیرش مطب را برایتان تحلیل کنیم که از لحاظ هزینه های اضافی به چه صورت میباشد اگر سیستم ذخیره اطلاعات مطب شما بصورت ثبت دستی و برروی کاغذ باشد شما با حجم بالایی از پرونده روبرو هستید که هر از چندگاهی باید پرونده را سفارش دهید تا برایتان چاپ کنند و بالاتر از آن جای دهی آن پرونده ها میباشد که آن هم با گسترش کار مطب یا کلینیک حجم پرونده نیز زیاد میشود. راه کاری که ما به شما پیشنهاد میدهیم نصب و راه اندازی نرم افزار تحت وب مطب برای تسریع در کار پذیرش و کم کردن هزینه های اضافی میباشد.شرکت نیدسافت میتواند بهترین گزینه برای ثبت پذیرش بیماران شما باشد.

نرم افزار تحت وب مطب و آنلاین

نرم افزار مطب تحت وب بستری است که پزشکان محترم توسط آن می توانند مطب یا کلینیک پزشکی خود را به صورت آنلاین و با استفاده از اینترنت از هر نقطه از جهان مدیریت نمایند. این نرم افزار که یکی از پیشرو ترین محصولات مربوط به جامعه پزشکی می باشد، قادر است تا تمام عملیات پرونده سازی برای بیماران را به صورت تحت وب مکانیزه کرده و راهکارهایی برای دسترسی و مدیریت بهتر این پرونده ها فراهم آورد.

سالهاست که در کشورمان، پزشکان برای مدیریت بهتر مطب یا کلینیک خود به رایانه و نرم افزار روی آورده اند.

استفاده از نرم افزار باعث سرعت بخشی بهتر به امور مدیریت بیماران، صورتحساب و حسابداری و غیره گردیده است. پس از مدتی استفاده از نرم افزار های رایانه ای، مدیریت مطب پزشکان از راه دور یا به صورت آنلاین مورد بحث قرار گرفت.در این میان شرکت نرم افزاری نیدسافت که یکی از بزرگترین تولید کنندگان نرم افزار های پزشکی در ایران می باشد تولید نرم افزار مطب تحت وب برای پزشکان را در دستور کار خود قرار داد. این نرم افزار مطب تحت وب که ماحصل بیش از یک دهه تجربه تیم تولید کننده آن در دنیای پزشکی است.

راهکاری است که می تواند به صورت نامحدود پرونده های پزشکی و حسابداری بیماران و همچنین کلیه امور مربوط به مطب را توسط آن مدیریت نمود.

افزایش بهره وری پذیرش مطب:

شاید یک دلیل مهم برای استفاده از نرم افزار مدیریت مطب تحت وب، سرعت بخشی باشد. پزشکان توسط این نرم افزار تنها با چند کلیک از وضعیت بیمار خود آگاهی پیدا می کنند و اطلاعات دقیق سوابق ، امور مالی ایشان را مشاهده و بررسی می نمایند. چرا که تنها با وارد کردن بخشی از نام بیمار یا اطلاعاتی نظیر: کد ملی، کد پرونده، تمام سوابق موجود برای پزشک نمایان می گردد.

پزشکان محترم برای تهیه و راه اندازی نرم افزار مطب تحت وب نیدسافت می توانند با شماره های مندرج در بخش تماس سایت ، تماس حاصل نموده و درخواست خود را برای کارشناسان ما مطرح نمایند.

چنانچه مرکز پزشکی شما تخصصی هست میتوانید بر اساس نوع تخصص برنامه را سفارشی نمایید…

نرم افزار مطب عمومی

نرم افزار مطب خصوصی

نرم افزار مطب دندانپزشکی

نرم افزار مطب زنان و زایمان

نرم افزار مطب چشم پزشکی

نرم افزار کلینیک پوست و مو و زیبایی

نرم افزار مراکز رادیولوژی و سونوگرافی

نرم افزار مراکز ترک اعتیاد

نرم افزار اعصاب و روان

نرم افزار مشاوره

بابت استفاده مدت دار برنامه فرم ذیل رو تکمیل نمایید ...

7 + 0 = ?

مدیریت مطب نیدسافت