مدیریت هوشمند با نرم افزار کلینیک زیبایی نیدسافت
مدیریت کلینیک زیبایی به کمک اتوماسیون مراکز زیبایی کاری ساده و دقیق است. با توجه به تعداد زیاد مشتریان و نیاز به برنامه ریزی دقیق در زمینه نوبت دهی، تشکیل پرونده، حسابداری، کنترل تردد پرسنل و موردی از این قبیل، نرم افزار کلینیک زیبایی می تواند بسیار کارگشا باشد. سیستم مدیریت مراکز پزشکی راهکاری ارزشمند و جامعه است که علاوه بر مدیریت و کنترل حسابداری و امور اداری این مراکز به سامانه پیام کوتاه نیز مجهز شده است تا گزارشات لازم را به کاربر ارائه دهد. با ما همراه باشید تا معرفی از این نرم افزار مطب زیبایی برای شما ارائه دهیم.

نرم افزار کلینیک زیبایی

امکانات نرم افزار کلینیک زیبایی نیدسافت
به کمک نرم افزار زیبایی می توان یک مدیریت هوشمند بر روی روند کار پزشکی داشت. خدماتی که از این نرم افزار می توانید دریافت کنید شامل موارد زیر است.
– تشکیل پرونده و پذیرش بیمار: ثبت پرونده به دو صورت مشخصات کامل و خلاصه پرونده که شامل مشخصات هویتی، نوع بیمه، بیماری و درمان هاست انجام می گیرد.
– گزارش گیری کار پرسنل: شامل گزارش گیری بر اساس زمان، بخش، کاربر، لیست بدهکاری و بستانکاری و مواردی از این قبیل است و در نهایت یک پرینت از آن تحویل کاربر می دهد. در نرم افزار کلینیک زیبایی می توان امکاناتی مانند اضافه کاری پرسنل، حقوق و مزایا و غیره را بررسی کرد.
– سیستم تعیین وقت: این سیستم با رزرو وقت برای بیماران باعث می شود تا از برخوردهای ناشی از تعیین وقت جلوگیری شود. همچنین امکاناتی مانند ارسال SMS به بیماران و گزارش گیری های مربوطه را هم در اختیار کاربر قرار می دهد.
– در سیستم هوشمند نرم افزار کلینیک زیبایی، امکان ثبت معاینات پزشکی، تصاویر پزشکی، نتایج آزمایش و مواردی از این قبیل وجود دارد تا در مراجعات بعدی دسترسی به آن ها راحت تر باشد.

نرم افزار مطب زیبایی

ثبت ورود و خروج پرسنل و گزارش گیری مالی با نرم افزار کلینیک زیبایی
نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی نه تنها خدماتی در خصوص بیمار و مراحل پزشکی را مورد توجه قرار داده است بلکه برای مدیریت و کنترل تردد پرسنل نیز چاره ای اندیشیده است.
ثبت و گزارش گیری از تردد پرسنل بر اساس ساعت، تاریخ و نام انجام می گیرد. همچنین لیست حضور و غیاب و کارکرد دوره را می توان به کمک این نرم افزار انجام داد.
در نهایت بر اساس این اطلاعات لیست کلی کارکرد هر نفر را محاسبه کرده و میزان حقوق دریافتی را ارائه می دهد.
علاوه بر این لیست بدهکاری و بستانکاری، گزارش کارکرد ریز کل حساب ها، سود و زیا کارکرد نیز محاسبه شده و نتیجه نهایی در انتهای ماه برای کاربر اصلی ارسال می شود.
پنل SMS نیز در موارد مختلفی از جمله ارسال پیامک به پزشک و بیمار در زمان تعیین شده، ارسال پیامک اطلاعات مالی هر روز، پیامک تاریخ تولد و مواردی از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد.
استفاده از نرم افزار کلینیک زیبایی نیدسافت به مدت 2 ماه رایگان است تا کارایی مطلوب آن برای مشتری مشخص شود. این نرم افزار در سایت www.NeedSoft.ir قابل دانلود است.